КНДР погрожує новими обстрілами у разі навчань Південної Кореї

У КНДР зазначили, що нова атака буде більш серйозною у порівнянні з подіями 23 листопада, як за силою вогню, так і за широтою охоплення.

 КНДР пригрозила новими ударами у відповідь на навчальні артилерійські стрільби, які збирається проводити Південна Корея в районі острова Йонпхендо в Жовтому морі, тобто в безпосередній близькості від кордонів Північної Кореї.

Про це йде мова у телефонограмі, спрямованій Південної Кореї представником Корейської народної армії.

Напередодні Південна Корея оголосила, що в один з днів з 18 по 21 грудня вона відновить навчальні стрільби бойовими зарядами у районі острова Йонпхендо. Ці дії в КНДР розглядають як провокацію.

"У разі артилерійських стрільб на острові Йонпхендо ми завдамо і другий, і третій непередбачуваний удар в плані самооборони", - говорять представники північнокорейської армії.

У КНДР зазначили, що нова атака буде більш серйозною у порівнянні з подіями 23 листопада, як за силою вогню, так і за широтою охоплення.

Як відомо, артилерія Північної Кореї 23 листопада обстріляла південнокорейський острів Йонпхендо у відповідь на навчальні стрільби армії південного сусіда.

Жертвами артобстрілу стали чотири людини - двоє мирних жителів і двоє морських піхотинців. Ще близько 20 місцевих жителів і військовослужбовців отримали поранення, на острові було зруйновано кілька будинків.

Читайте також:

У разі ядерного удару КНДР Південна Корея відповість разом з США

КНДР погрожує своїм ворогам ядерною війною

Екс-глава розвідки США: Південна Корея готується до удару по КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: