КНДР погрожує США превентивним ядерним ударом

Народні збройні сили Кореї фактично перебувають у стані війни з американським імперіалізмом, а угода про припинення бойових дій втратила юридичну силу.

КНДР готова до нанесення превентивного удару по Сполучених Штатах у відповідь на найменшу провокацію з їхнього боку.

Про це заявив на масовому мітингу протесту проти резолюції РБ ООН 1847 у Пхеньяні заступник міністра народних збройних сил КНДР Пак Цзе Ген.

"У нинішній ситуації, коли народні збройні сили Кореї (НЗСК) фактично перебувають у стані війни з американським імперіалізмом, а угода про припинення бойових дій втратила юридичну силу, НЗСК залишає за собою право превентивного удару у відповідь на найменшу провокацію", - процитували виступ північнокорейського військового у вівторок, 16 червня, китайські ЗМІ.

У свою чергу, секретар ЦК Трудової партії Кореї Кім Кі Нам назвав резолюцію РБ ООН "черговою грубою провокацією". За його словами, "це, по суті, є проявом тиску з боку американського імперіалізму на КНДР з метою домогтися її роззброєння, підриву її економіки та ідеологічної системи".

Нагадаємо, раніше, 14 червня, Пхеньян висловив занепокоєння тим, що США розміщують все більшу кількість ядерних зарядів у Південній Кореї і Японії. А 15 червня влада Північної Кореї вкотре заявила про те, що створення ядерної зброї було "всього лише вимушеною мірою самозахисту від ворожої політики та ядерної загрози США стосовно КНДР".

Читайте також:

Північна Корея заявила про ядерну загрозу з боку США

КНДР готує третє ядерне випробування

ООН посилила санкції проти Північної Кореї

КНДР обіцяє застосувати ядерну зброю "для караючого удару"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: