КНДР повертають гроші

Заморожені півтора роки тому кошти повертають. Пхеньян може розпочинати етап ядерного роззброєння.

Із заморожених рахунків Північної Кореї у банку "Banco Delta Asia" (BDAН) переведено 20 мільйонів, - про це повідомило з посиланням на міністра фінансів Макао - автономного району на півдні Китаю - південнокорейське інформаційне агентство Ренхап. 

Таким чином, проблема повернення КНДР грошей із заморожених рахунків у Макао, що гальмувала початок ядерного роззброєння Пхеньяну, практично вирішена.

У той же час, мінфін РФ поки не має в своєму розпорядженні інформації про розблокування і переказ коштів КНДР з банку в Макао, повідомило джерело в російському міністерстві.

Грошові кошти Північної Кореї у розмірі 25 мільйонів були заблоковані півтора роки тому на 52 рахунках у місцевому банку BDA.

Передбачалося, що з Макао гроші повинні бути перераховані до Федерального резервного банку Нью-Йорка, а звідти направлені через Центробанк РФ до Далекосхідного комерційного банку (Далькомбанку).

Пхеньян відмовлявся приступати до виконання домовленостей про початковий етап ядерного роззброєння до тих пір, поки 25 мільйонів не буде повернено. Вони були заблоковані під тиском США під приводом боротьби з відмиванням грошей і розповсюдженням фальшивих доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: