КНДР пригрозила Південній Кореї ракетним ударом за повітряні кулі з їжею та листівками

Південна Корея розсердила КНДР тим, що відсилає у бік Північної Кореї повітряні кулі з їжею, ліками та листівками про революцію в Єгипті.

Південнокорейські військові розсердили КНДР тим, що почали запускати у бік Північної Кореї повітряні кулі з їжею, ліками, портативними радіоприймачами та листівками, які розповідають про недавню революції в Єгипті, щоб "спонукати північнокорейців задуматися про зміни". Північна Корея у відповідь пригрозила ракетним ударом.

КНДР зажадала від Південної Кореї "негайно припинити психологічну війну проти Пхеньяну". Про це йдеться у повідомленні глави делегації КНДР на військових переговорах між Північчю і Півднем.

Якщо Сеул "буде як і раніше ігнорувати попередження північнокорейської сторони", наголошується в ньому, то Корейська народна армія "знищить базу південнокорейської пропаганди в цілях самооборони".

У повідомленні зазначається також, що націлена проти КНДР психологічна війна "суперечить інтересам корейської нації, яка прагне відкрити нову фазу мирного возз'єднання батьківщини шляхом діалогу і переговорів".

У 2004 році між Північчю і Півднем було підписано угоду про взаємну відмову від пропаганди. Проте південнокорейська влада заявила про відновлення психологічної війни, пославшись на причетність КНДР до загибелі південнокорейського корвета "Чхонан" в Жовтому морі в кінці березня.

У Пхеньяні таку причетність категорично заперечують. Пропагандистська кампанія посилилася після артилерійської перестрілки між Північчю і Півднем в районі острова Енпхендо 23 листопада минулого року.

Читайте також:

КНДР охопили голодні протести: демонстранти б'ються з військовими за їжу

Південнокорейця, який похвалив Кім Чен Іра, посадили на 5 років

КНДР запідозрили у створенні секретних ядерних об'єктів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: