КНДР пригрозила США і Південній Кореї "безпрецедентними ядерними ударами"

Північна Корея попередила про захист своєї держави і політичного устрою за допомогою ядерної зброї.

КНДР 26 березня попередила США і Південну Корею, що їх чекають "безпрецедентні ядерні удари", якщо Вашингтон і Сеул спробують дестабілізувати політичну обстановку в північнокорейському державі.

"Ті, хто спробують повалити правлячий режим у КНДР, стануть жертвами безпрецедентних ядерних ударів, нанесених непереможною армією", - йдеться в заяві північнокорейського військового командування, поширеній Центральним телеграфним агентством Кореї.

Приводом для настільки агресивної реакції з боку Пхеньяну послужили повідомлення в південнокорейських ЗМІ від 19 березня, в яких указувалося, що Південна Корея і США розробили військову стратегію з протидії можливої агресії з боку КНДР.

КНДР регулярно виступає з подібними заявами, звинувачуючи США і Південну Корею в підготовці вторгнення на свою територію і загрожуючи відповісти на це рішучими діями, аж до ядерного знищення. Західні дипломати, як правило, спокійно сприймають загрози КНДР, фактично не приймаючи їх всерйоз.

Нагадаємо, на початку березня 2010 Вашингтон і Сеул провели спільні військові навчання на території Південної Кореї. Пхеньян ще до їх початку пообіцяв відповісти на будь-яку військову активність "безжальної фізичною силою", проте в ході навчань про будь-які провокації з боку північнокорейської держави не повідомлялося.

Читайте також:

КНДР озброїла армію ракетами, здатними вразити Японію

КНДР оголосила підвищену бойову готовність

КНДР розірвала перемир'я з Південною Кореєю

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: