Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КНДР приховала понад десяток стратегічних об’єктів - ЗМІ

Видання припускає, що це може бути свідченням обману з боку Північної Кореї.

Північна Корея приховала більше десятка стратегічних об'єктів, де можуть розташовуватися й обслуговуватися ракети, в тому числі балістичні, здатні досягти інших континентів.

Про це йдеться в аналітичній доповіді Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS), яку проаналізувало видання The Washington Post.

"Нова доповідь вашингтонської аналітичної установи, оприлюднена в понеділок, вказує на те, що в Північній Кореї виявлено більше десятка прихованих баз, які можуть бути застосовані для перекидання мобільних пускових установок балістичних ракет у разі конфлікту»,- відзначає видання. .

Фотогалерея Мережу приголомшили світлини, на яких зображено істотну різницю життя мешканців Китаю та КНДР (9 фото)

Це може бути обманом з боку Північної Кореї в контексті домовленостей, досягнутих між лідерами США і КНДР у Сингапурі, хоча думки аналітиків у цьому питанні розділилися.

Секретні бази КНДР
csis.org

Одні експерти кажуть, що Кім не порушив обіцянок і робить успішні кроки щодо денуклеаризації Північної Кореї. На думку інших, тестові запуски ракет, проведені раніше, дали можливість Пхеньяну значно просунутись у бойових технологіях, які тепер можуть нести реальну загрозу для США і союзників у регіоні.

Офіційний Пхеньян уникнув декларування цих об'єктів стратегічного значення, які, згідно з домовленостями, мають припинити своє функціонування.

ВідеоНові санкції проти РФ: США розширили список осіб і компаній, яких підозрюють у співпраці з КНДР

Цього разу у чорний список потрапили особи та компанії, яких спіймали на співправці з КНДР та звинувачують у кіберзлочинності. Також у санкційному переліку опиналася російська судноплавна компанія, що перевозила нафту до Північної Кореї. Окрім того, уже сьогодні можуть набрати чинності додаткові санкції, ухвалені у зв’язку з отруєнням у Великій Британії.

Нові санкції проти РФ: США розширили список осіб і компаній, яких підозрюють у співпраці з КНДР

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції