КНДР продовжить запускати супутники

Пхеньян має намір запустити ще кілька "мирних" супутників у космос.

Північна Корея продовжить запуски космічних супутників.

Газети Сеула цитують неназваного високопоставленого урядовця в уряді Північної Кореї, який стверджує, що після "видатного історичного досягнення" КНДР, а саме запуску супутника "Кванменсон-2", Пхеньян протягом найближчих років запустить ще декілька супутників "мирного призначення".

Голова метеорологічної служби КНДР До Сан-Бок стверджує, що практичною науковою задачею наступних північнокорейських супутників буде, зокрема, і дослідження проблем метеорології.

Нагадаємо, 5 квітня Пхеньян заявив про успішне виведення на орбіту штучного супутника Землі "Кванменсон-2" за допомогою ракети "Инха-2". ЗМІ КНДР повідомляли, що супутник "Кванменсон-2" транслював з орбіти на весь світ мелодії "Пісні про полководця Кім Ір Сіні" і "Пісні про полководця Кім Чен Іра". Сам Кім Чен Ір заявив, що "дуже пишається вченими Північної Кореї, наукові успіхи яких зробили цей запуск можливим".

Проте пізніше військові фахівці США, Південної Кореї і Японії поставили під сумнів повідомлення КНДР. Американці заявили, що супутник затонув в Тихому океані незабаром після запуску, так і не досягнувши розрахункової висоти. Представники Міноборони РФ заявили 6 квітня, що російські засоби контролю космічного простору не зафіксували на орбіті супутник КНДР.

Читайте також:

Кім Чен Ір задоволений запуском північнокорейського супутника

Рада безпеки ООН не прийняла жодного рішення щодо ракети КНДР

Південна Корея та США: КНДР не виводила супутник на орбіту

Супутник КНДР передає пісні про Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: