КНДР роззброюється

Роботи із демонтажу північно-корейського ядерного комплексу в Йонбені можуть розпочатися цього тижня.

Роботи із демонтажу північно-корейського ядерного комплексу в Йонбені можуть розпочатися цього тижня.

Про це повідомив заступник держсекретаря США Крістофер Хілл за підсумками переговорів з офіційним представником КНДР на шестисторонніх переговорах із ядерного роззброєння Кім Ке Гваном.

Ракета
Lenta.ru
КНДР відмовляється від ядерної зброї
"Я вважаю, що все йде гладко. Ми звіряємо позиції. У Йонбені є три об'єкти, та є обумовлені процедури з їхнього демонтажу. Їх, я думаю, буде розпочато з цього тижня", - сказав Хілл.

У свою чергу Кім Ке Гван заявив, що в ході переговорів не виникло проблем. "На цій стадії немає серйозних суперечностей у думках", - відзначив північно-корейський представник.

Раніше Хілл повідомив, що міжнародна команда експертів здійснить цього тижня плановий візит до Північної Кореї для проведення технічних консультацій та інспекцій щодо процесу ядерного роззброєння Пхеньяну.

Нагадаємо, в результаті чергового раунду шестисторонніх переговорів наприкінці вересня ц.р. у Пекіні влади КНДР погодилися демонтувати реактор в Йонбені, зупиненого в липні ц.р., а також надати інформацію про програму збагачення урану, що проводиться нею, до кінця 2007 р.

Нагляд за заходами із зупинки ядерного реактора в Йонбені та їхнього фінансування було покладено на США. Натомість Вашингтон пообіцяв зняти з КНДР низку санкцій, зокрема, виключити країну зі списку спонсорів тероризму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: