КНДР стягнула до кордону з Китаєм 300 тисяч солдатів

Північнокорейські війська заблокували кордон, щоб завадити масовій втечі голодуючих корейців до Китаю.

Близько 300 тисяч військових північнокорейської армії стягнуті до кордону КНДР і Китаю, щоб "припинити масову втечу громадян КНДР на китайську сторону". Про це повідомив один з лідерів південнокорейського Комітету за демократизацію КНДР Кан Чон Хван.

"Останнім часом на китайсько-північнокорейському кордоні майже щодня лунають постріли. Стрілянина ведеться північнокорейською армією по тих громадянах КНДР, які намагаються перебігти на китайську сторону", - сказав Кан Чон Хван.

За його даними, до кордону кинуто близько 300 тисяч північнокорейських військових, при цьому він не уточнив, скільки військових вже знаходилося на кордоні.

Кан Чон Хван також наголосив, що продовольча криза в Північній Кореї досягла небувалої гостроти.

"Фактично населення стоїть перед вибором - спробувати втекти з країни або загинути з голоду", - заявив громадський діяч.

На сьогоднішній день у Південній Кореї проживають 18 тисяч колишніх громадян КНДР, яким вдалося втекти з країни.

Кан Чон Хван вважає, що "якщо китайська сторона силоміць не депортуватиме перебіжчиків, їх кількість може досягти мільйона людей".

Він закликав також уряди Японії, США і Республіки Корея чинити тиск на Пекін, щоб Китай не депортував перебіжчиків з Північної Кореї. На думку Кана, масова втеча з КНДР може зіграти роль Берлінської стіни на Корейському півострові і призвести до падіння режиму Кім Чен Іра.

Кан Чон Хван, що народився в КНДР, 10 років провів у таборах для політичних в’язнів. У 1992 році йому вдалося втекти з КНДР, в даний час він проживає в Республіці Корея, є заступником голови Комітету з демократизації КНДР - найвпливовішого в Південній Кореї серед організацій, що вимагають зміни режиму в КНДР.

Читайте також:

У лідера Північної Кореї знайшли рак

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

КНДР пригрозила стерти США з лиця землі

Засуджені в КНДР до каторги китайські журналістки визнали свою провину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: