КНДР стягує танки до кордону з Південною Кореєю

Південна Корея опублікувала доповідь про зміни у військовій політиці КНДР. Там впевнені, що Пхеньян готує диверсії на кордоні.

Північна Корея збільшила до 200 тисяч чисельність військовослужбовців спеціальних підрозділів, а також перекидає танкові батальйони і нарощує військову міць на кордоні з Південною Кореєю.

До завдання спеціально навчених військовослужбовців входитиме ведення диверсійної діяльності і дестабілізація обстановки на території південного сусіда з одночасним виведенням з ладу ключових об'єктів країни, йдеться у звіті південнокорейського міністерства оборони.

Доповідь, яка публікується кожні 2 роки, має відбивати зміни, що відбуваються у військовій політиці КНДР.

Так, до 2010 року Пхеньян наростив чисельність військових спецпідрозділів на 20 тисяч в порівнянні з показником 2008 року (на рівні 180 тис.). Крім того, уздовж кордону демілітаризованої зони Корейська народна армія розгорнула більшість з своїх 13 тисяч 600 артилерійських установок, готових у будь-який момент вступити в бій.

До кордонів поступово стягуються і танкові батальйони, до яких входять удосконалені машини зі значною вогневою потужністю і підвищеною мобільністю в порівнянні зі звичайними танками КНДР.

Зрозуміло, не обійшла доповідь стороною і найбільш серйозну загрозу, яку має Корейська народна армія, - ядерну зброю. За даними оборонного відомства Південної Кореї, Пхеньян має намір довести до кінця свою ядерну програму з тим, щоб у разі необхідності мати можливість застосувати цей вид зброї масового ураження.

Проте військові аналітики все ж сходяться на думці, що реальна загроза використання ядерної зброї, як і військове вторгнення на південь, зараз видаються малоймовірними. Частково стримуючим фактором тут є 28,5 тисяч американських військовослужбовців, розквартированих на території Південної Кореї, а також запевнення Вашингтона в тому, що США не залишать Сеул сам на сам зі своїм північним ворогом.

Нагадаємо, відносини між Північною і Південною Кореєю знову загострилися, коли артилерія КНДР 23 листопада обстріляла південнокорейський острів Йонпхендо. У відповідь війська Республіки Корея підняли в повітря винищувачі і відкрили вогонь із гаубиць.

Читайте також:

Південна Корея закликала КНДР помиритися

КНДР пригрозила обстріляти різдвяну ялинку Південної Кореї

Північна Корея привела артилерію в бойову готовність

КНДР обстріляла південнокорейський острів новітніми бомбами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: