КНДР розірвала всі відносини з Південною Кореєю і готова до війни

КНДР оголосила про повне припинення відносин з південною сусідкою. Усі питання будуть вирішуватися за законом військового часу.

КНДР оголосила про припинення всіх відносин з Південною Кореєю.

"Всі питання з Південною Кореєю будуть вирішуватися за законами військового часу", - повідомив представник Комітету з мирного об'єднання батьківщини.

Напередодні президент Південної Кореї Лі Мен Бак заявив про заборону на заходження в порти його країни північнокорейських суден, припинення торгівлі між Півднем і Північчю. Одночасно Сеул відновив психологічну війну проти Пхеньяну, почавши розміщення в демілітаризованій зоні гучномовців для трансляції підривних радіопередач.

У заяві північнокорейського представника, сказано, що КНДР перериває всі лінії зв'язку з Південною Кореєю, заморожує роботу бюро міжкорейського співробітництва в спільній індустріальній зоні Кесон і висилає звідти всіх південнокорейських представників.

Одночасно припиняються контакти по лінії товариств Червоного хреста в пункті переговорів Пханмунджом на військово-демаркаційною лінії між Північчю і Півднем і забороняє пересування суден і літаків у повітряному і морському просторі КНДР.

"Ми дамо всебічну відсіч психологічній війні маріонеткової кліки", - розповів північнокорейський представник.

Відносини двох корейських держав загострилися після того, як Сеул звинуватив КНДР у причетності до загибелі в Жовтому морі корвета "Чхонан". В результаті інциденту загинули 46 південнокорейських моряків.

Офіційний Пхеньян заперечує будь-який зв'язок із загибеллю корвета, називаючи підсумки розслідування "сфабрикованими" і погрожуючи війною, якщо на неї у зв'язку з цим будуть накладені санкції.

Як повідомлялося, Сеул вже припинив торгівлю з КНДР, а північнокорейським судам було заборонено заходити в південнокорейські води.

За данимиджерел, збройні сили Північної Кореї приведені в повну бойову готовність. Відповідний наказ північнокорейського лідера Кім Чен Іра був переданий вищими військовими чинами КНДР.

Читайте також:

Південна Корея відновила прикордонну пропаганду в КНДР

КНДР привела збройні сили в бойову готовність

Південна Корея розриває економічні зв'язки з КНДР

Генсек ООН підтримав введення санкцій відносно КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: