КНДР відповіла на популярність PSY: дівчата в коротких спідницях співають про вождя в стилі 80-х

КНДР відповіла на популярність PSY: дівчата в коротких спідницях співають про вождя в стилі 80-х

Група в КНДР буде популяризувати культуру / Фото: YouTube

Moranbong Music Band вже звинуватили в порушенні авторських прав.

У КНДР сформована музична група з п'яти дівчат Moranbong Music Band, яких відбирав особисто лідер країни Кім Чен Ин.

Група утворилася ще влітку минулого року і вже взяла участь у кількох загальнодержавних святах, включаючи святкування Нового року.

П'ять дівчат танцюють на сцені в стилі естради 80-х років зі сценічною хореографією 60-х і співають свої хіти "Давайте вчитися!" і "Наш дорогий вождь".

Північнокорейський лідер назвав нову групу "перспективною". 7 липня 2012 року Кім Чен Ин особисто був присутній на першому естрадному концерті колективу і офіційне північнокорейське інформаційне агентство ЦТАК заявило, що "поява групи Moranbong Music Band відповідає вимогам нового часу та визначено грандіозним планом зробити різкий поворот у культурі та мистецтві в цьому році".

Дивіться ВІДЕО: Луганський пенсіонер присвятив пісню Кім Чен Ину і отримав запрошення в КНДР

Треба зазначити, що легка естрадна музика - нове явище для північнокорейської культури, звиклої до солдатської самодіяльності, військових маршів або епічних балад про героїв антияпонської війни.

Найімовірніше, це спроба зупинити зростання популярності південнокорейської поп-музики, яка контрабандою проникає на Північ.

Між тим, група в своїх виступах досить вільно відноситься до авторських прав країн Заходу. Компанія The Walt Disney Company звинуватила групу в несанкціонованому використанні образів своїх мультиплікаційних персонажів на торішньому концерті. Артисти на сцені були одягнені в костюми Вінні-Пуха, Тигри, Міккі Мауса та інших впізнаваних героїв. Також під час концерту були показані ролики зі "Сплячої красуні", "Красуні і чудовиська" і "Дамбо".

КНДР організувала групу, яка повинна популяризувати пісні про вождя

КНДР організувала групу, яка повинна популяризувати пісні про вождя

Повʼязані теми:

Наступна публікація