КНДР відпустила американського студента, якого Пеньян засудив до 15 років колонії

Студента засудили за спробу вкрасти транспарант з пропагандистським гаслом. 

КНДР відпустила американського студента Отто Фредеріка Вормбієра, засудженого минулому року до 15 років колонії за злочини проти держави.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон, - повідомляє Держдеп у Twitter.

За його словами, Вормбієр вже відправлений до США. Також держдепартамент продовжує обговорення з КНДР щодо трьох інших затриманих громадян США.

Нагадаємо, що Вормбієра затримали 2 січня 2016 року за спробу вкрасти транспарант з пропагандистським гаслом зі свого готелю в Пхеньяні. Верховний суд Північної Кореї засудив студента з США до 15 років у виправно-трудовій колонії. Після суду він визнав свою провину.

Фотогалерея У КНДР засуджений до каторги студент зі США розплакався під час "зізнання" (7 фото)

Нагадаємо, Рада безпеки ООН 2 березня одноголосно ухвалила резолюцію 2270 (2016), якою вводяться додаткові санкції щодо Північної Кореї. США і Китай, який традиційно вважається союзником КНДР, провели сім тижнів переговорів щодо нових санкцій. Відтепер відбуватимуться обов'язкові перевірки вантажів на виході і вході в Північну Корею морським або повітряним шляхом, також вводиться заборона на всі продажі або передачу стрілецької зброї і легких озброєнь в Пхеньян. Із ООН також виключили усіх дипломатів з Північної Кореї, які причетні до "незаконної діяльності".

Залиште свій коментар