КНДР відпустила канадського пастора, який був засуджений до довічного ув'язнення

Cвященика з Канади корейського походження Лім Хен Су звільнили за рішенням Центрального суду країни через стан здоров'я.

Північна Корея заявила, що випустила на свободу канадського пастора, який відбував довічне ув'язнення в Пхеньяні з 2015 року за антидержавну діяльність

Про це інформує Associated Press.

Зокрема, центральне корейське інформаційне агентство повідомило, що священика з Канади корейського походження Лім Хен Су, звільнили за рішенням Центрального суду країни через стан здоров'я.

Раніше представник прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо поінформував, що делегація на чолі з радником з національної безпеки прибула до Пхеньяну, щоб обговорити засудження Ліма.

Пастор корейського походження Лім Хен Су був засуджений в Пхеньяні до довічного ув'язнення у виправно-трудовій колонії. Священика, який очолював корейську пресвітеріанську церкву в Торонто, звинуватили у злочинах проти держави. На думку слідства, він ображав "гідність вищого керівництва КНДР" і закликав до повалення соціального ладу на релігійних зібраннях в зарубіжних країнах.

60-річного священика затримали під час поїздки в КНДР з гуманітарною місією, де він допомагав інтернатам для престарілих та сиріт. На думку родичів і колег, священик не переслідував політичних цілей.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп засудив "жорстокість північнокорейського режиму" і висловив рішучість запобігати таким трагедіям. Отто Вормбира, якого в КНДР засудили на 15 років каторги після крадіжки пропагандистського плаката з готелю, відпустили після 17 місяців ув'язнення. У хлопця пізніше діагностували тяжке захворювання, а пізніше він помер

ВідеоАмериканський студент Отто Вормбір, який сидів у північно-корейській в'язниці, помер

Залиште свій коментар