КНДР: війна між Північчю і Півднем Кореї неминуча

Центральне телеграфне агентство Кореї посилається на нарощування збройного угрупування США на території Південної Кореї.

Конфлікт між Північною і Південною Кореями неминучий, заявило в четвер Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

"Військове протистояння між КНДР і Кореєю вже досягло крайнього ступеня, тому виникнення конфлікту - це питання часу", - цитують китайські ЗМІ в п'ятницю заяву офіційного північнокорейського агентства.

ЦТАК як підтвердження посилається на нарощування збройного угрупування США на території Південної Кореї, проведення там постійних учень і тренувань американських ВВС, що імітують повітряні бої і атаки наземних цілей.

У зв'язку з цим ЦТАК нагадує, що генеральний штаб армії КНДР в січні 2009 року вже оголосив про те, що "оскільки південнокорейський уряд продовжує проводити щодо КНДР ворожу політику, його армія вступила в стан всестороннього протистояння".

Як повідомлялося, в минулий четвер також було поширено заяву армійського командування Північної Кореї, в якій мовилося, що "група зрадників на чолі з Лі Мен Баком (президентом Південної Кореї) ніколи не повинна забувати, що Народна армія КНДР повністю готова в повномасштабній конфронтації".


Читайте також:

КНДР повністю готова до війни з Південною Кореєю

Клінтон пов'язала ядерні амбіції Пхеньяну з політикою Буша

КНДР відзначила день народження Кім Чен Іра погрозами випробувати нову ракету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: