КНДР за 60 років викрала майже 200 тисяч людей

Протягом 60 років КНДР викрало приблизно 180 тисяч людей з 14 країн. Викрадення влаштовувалися для підвищення професіоналізму спецслужб.

Влада Північної Кореї причетна до викрадань близько 180 тисяч людей за останні 60 років. Про це стверджується у звіті американської правозахисної організації.

У документі, підготовленого Комісією з прав людини в Північній Кореї, йдеться про те, що масштаби і географія діяльності північнокорейських спецслужб перевершують оцінки, які раніше лунали.

На думку експертів, за останні кілька десятиліть у КНДР проти волі утримувалися громадяни 14 країн.

Разом з тим, перевірити ці заяви вкрай складно, беручи до уваги неможливість вільного в'їзду і переміщення по країні.

Водночас, викрадення людей у ​​Північній Кореї приймають різні форми, сказано в звіті.

У документі також наводиться приклад того, як північнокорейськими агентами були викрадені японський студент зі своєю подругою, що відпочивали на пляжі в Японії.

Автори звіту заявляють, що близько 3 тисяч південнокорейських рибалок були силою відбуксовані в територіальні води КНДР.

Крім цього, фахівці пишуть про випадки, коли студенти з європейських міст, включаючи Лондон, отримують привабливі пропозиції про роботу в Північній Кореї, але пізніше їх не випускають з країни.

Як вважають укладачі документу, викрадення влаштовуються для підвищення професіоналізму співробітників спецслужб, а також для того, щоб продемонструвати китайським громадянам, які живуть у прикордонних з КНДР районах, небезпеку допомоги північнокорейським біженцям.

Багато з викрадених піддаються тортурам, сказано у звіті, їх також змушують одружуватися і працювати на правлячий режим.

Офіційний Пхеньян не визнає наявність усередині країни викрадених іноземців.

Виключення склало лише звільнення в 2002 році групи японців, яке відбулося після неодноразових запитів Токіо про долю зниклих людей. Повідомлялося, що громадянам Японії доводилося навчати північнокорейських шпигунів японської мови та культури.

Читайте також:

Правозахисники: в Україні з правами людини зовсім погано

Ассанж четвертим в історії отримав найвищу правозахисну нагороду Австралії

Правозахисники заявили про катування в'язнів у КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: