КНДР законодавчо відмовилася від комунізму

За словами, представника КНДР, Північна Корея усвідомила, що ідеї комунізму "складно втілити".

Влада КНДР переглянула конституцію, щоб забезпечити ще більше повноважень лідеру Кім Чен Іру, відмовитися від комунізму і зміцнити військову ідеологію.

Про це повідомило в понеділок, 28 вересня, південнокорейське міністерство об'єднання. Нова конституція виключає будь-який ризик неоднозначного тлумачення владних повноважень голови Національної оборонної комісії.

"Голова - головнокомандувач всіх військ і керує всією країною", - говориться в конституції, яка набула чинності у квітні, але тільки зараз була опублікована урядом Південної Кореї. Тепер голова є "верховним лідером" країни.

У попередній конституції 1998 говорилося, що голова просто здійснює нагляд за державними питаннями.

Міністерство об'єднання також повідомило, що в новій конституції немає жодної згадки про комунізм - ідеології, яка панувала за батька нинішнього лідера Кім Ір Сена. Замість цього часто згадується політика, яка ставить на перше місце військове розвиток, який є чільним принципом Кіма-молодшого.

Південнокорейські ЗМІ процитували представника КНДР, який сказав, що такі зміни були внесені, оскільки Північна Корея усвідомила, що ідеї комунізму "складно втілити".

У нову конституцію також додані запевнення в дотриманні прав людини.

Нагадаємо, ЗМІ неодноразово повідомляли, що 67-річний Кім Чен Ір, ймовірно, минулого року переніс важку хворобу, а зараз передає владу своєму 26-річному синові. У той же час президент США Барак Обама заявив, що Кім Чен Ір здоровий і, всупереч повідомленням ЗМІ, контролює владу в країні.

Північнокорейський лідер неодноразово закликав громадян КНДР побудувати процвітаючу могутню державу, засновану на ідеї чучхе (опора на власні сили). За його словами, "до того моменту, як відкриються ворота на процвітаючу і могутню державу, залишилося лише чотири роки, але до цього часу потрібно пройти через ряд труднощів і випробувань".

Читайте також:

Південна Корея і КНДР домовилися про возз'єднання розділених під час війни сімей

Міністри двох Корей вперше за два роки зустрілися

Північна Корея розірвала усі угоди з Південною Кореєю

Північна та Південна Корея провели 50-хвилинні переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: