КНДР запропонувала Південній Кореї переговори без жодних умов

КНДР пропонує провести широкомасштабні переговори з політичними партіями та організаціями Південної Кореї, в тому числі і з її владою.

 КНДР у середу, 5 січня, запропонувала Південній Кореї без усяких попередніх умов почати двосторонні переговори для вирішення політичної кризи між країнами. Про це повідомило північнокорейське агентство ЦТАК.

"Ми пропонуємо провести широкомасштабні переговори з політичними партіями та організаціями Південної Кореї, в тому числі і з її владою", - йдеться у повідомленні.

Текст зазначеної заяви був узгоджений на зустрічі північнокорейського уряду з політичними партіями та громадськими організаціями КНДР.

Провідні північнокорейських газети 1 січня вийшли з загальної передовицею, де говорилося, що КНДР непохитна у своєму намірі досягти миру в Північно-Східній Азії і добитися денуклеаризації Корейського півострова.

Як відомо, ситуація на Корейському півострові залишається напруженою після перестрілки 23 листопада 2010 року в районі острова Йонпхендо в Жовтому морі. Цей конфлікт спричинив за собою жертви, в тому числі серед мирного населення острова.

20 грудня південнокорейські військові провели в районі Йонпхендо морські навчально-бойові стрільби. Влада КНДР визнала зайвим "реагувати щоразу на військові провокації", хоча до цього погрожували жорсткими заходами на плановані південнокорейцями вчення.

У той же час, після чергових військових навчань, які Сеул провів 23 грудня поряд з демілітаризованою зоною, КНДР попередила про готовність почати "священну війну" зі своїм південним сусідом з використанням ядерної зброї.

29 грудня президент Республіки Корея звернувся до КНДР з пропозицією діалогу для досягнення миру у взаєминах двох Корей.

Читайте також:

Японія укладе союз з Південною Кореєю для боротьби з КНДР

КНДР стягує танки до кордону з Південною Кореєю

Південна Корея закликала КНДР помиритися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: