КНДР зажадала від Південної Кореї 500 мільйонів доларів

Північна та Південна Корея проводять переговори щодо майбутнього своєї спільної промзони Кесон.

Північна Корея оцінила вартість оренди землі південнокорейськими підприємствами у промисловій зоні Кесон в півмільярда доларів.

КНДР зажадала почати платити за оренду, хоча за двосторонньою угодою південнокорейські підприємства були звільнені від орендної плати до 2014 року.

Крім того, Пхеньян вимагає збільшити зарплату зайнятим у виробництві в Кесоні північнокорейським робітникам з 75 до 300 доларів на місяць.

Як повідомляє південнокорейське інформаційне агентство "Ренхап", така інформація була оприлюднена під час двосторонніх переговорів щодо подальшої долі спільного промислового комплексу Кесон.

В Кесоні зареєстровано 106 південнокорейських фірм, на виробництві зайнято 40 тисяч північнокорейських робітників. Кесон виробляє безліч товарів: від електроніки і годинників до взуття і посуду. У 2008 році Кесонська промзона виробила продукції на 250 мільйонів доларів.

Для Південної Кореї, ВВП якої в 2008 році склало близько трильйона доларів, Кесон має не економічне, а політичне значення, і перебуває під контролем міністерства об'єднання.

Читайте також:

Північна та Південна Корея провели 50-хвилинні переговори

КНДР розірвала перемир'я 1953 року

КНДР обіцяє застосувати ядерну зброю "для караючого удару"

Лідер Північної Кореї назвав свого спадкоємця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: