КНДР зізналася у захопленні південнокорейського судна

Північна Корея зізналася, що 8 серпня її військові захопили південнокорейське риболовне судно, яке "займалося виловом риби в економічній зоні КНДР".

Представники Північної Кореї оголосили про захоплення південнокорейського риболовного судна.

"Південнокорейське судно, яке займалося виловом риби у виключній економічній зоні КНДР у Східному (Японському) морі, було захоплене ВМС Корейської народної армії 8 серпня", - йдеться в заяві, поширеній державним інформаційним агентством Північної Кореї.

У заяві зазначено також, що Пхеньян продовжує розслідування інциденту.

Південнокорейські ЗМІ повідомили про захоплення риболовецького судна в день його зникнення - 8 серпня. Опубліковані тоді ж дані про команду - на борту судна були четверо південнокорейських і троє китайських моряків - також були підтверджені КНДР.

Захоплення судна сталося на тлі чергового загострення відносин між Сеулом і Пхеньяном, спровокованого затопленням 26 березня південнокорейського корвета "Чхонан". В результаті інциденту загинули 46 військовослужбовців ВМС Південної Кореї.

Міжнародна комісія, що розслідувала обставини загибелі корабля, визнала, що "Чхонан" торпедував північнокорейський підводний човен.

У відповідь Південна Корея провела в Жовтому морі масштабні військові навчання. Останні - найбільші в історії країни - маневри почалися 5 серпня, за три дні до зникнення риболовного судна. Північна Корея неодноразово називала південнокорейські навчання провокацією і загрожувала вжити заходів у відповідь.

Читайте також:

США і Південна Корея розпочали масштабні військові навчання

Південна Корея запропонувала Північній об'єднатися

КНДР захопила південнокорейське судно

КНДР розірвала всі відносини з Південною Кореєю і готова до війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: