КНДР знову запустила ракети в сторону Японського моря

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це вже п’ятий пуск з початку місяця.

У суботу, 10 серпня, КНДР запустила два невпізнаних снаряда в сторону Японського моря. Про це повідомляє агентство Рёнхап з посиланням на південнокорейських військових.

"Військові Південної Кореї заявили, що Північна Корея в суботу запустила два невпізнаних снаряда в сторону Японського моря", - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що запуск був здійснений з міста Хамхін. Південнокорейські військові в стані готовності і стежать за ситуацією і можливими новими пусками.

Нагадаємо, 7 серпня повідомлялося, що КНДР за останні два тижні чотири рази запускала ракети. За словами північнокорейського лідера Кім Чен Ина, запуск ракет Північною Кореєю був попередженням США і Південній Кореї у відповідь на їхні спільні військові навчання. 

Відео Дипломатів КНДР стратили після невдалих перемовин із США

За даними південнокорейських ЗМІ, спецпредставника Північної Кореї, що відповідав за перемовини, і ще чотирьох дипломатів звинуватили у зраді і стратили. Ще кількох людей, зокрема і перекладача, що припустився помилки у переговорах, заслали до таборів. Лідери КНДР і Сполучених Штатів зустрілися у в'єтнамському Ханої у лютому. Переговори провалилися - політики так і не змогли підписати договір.    

Дипломатів КНДР стратили після невдалих перемовин із США

Залиште свій коментар

Вибір редакції