Книга порнозірки Стормі Деніелс про секс із Трампом вийде перед виборами в Конгрес

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Робоча назва проекту – "Повне викриття".

Відома під псевдонімом Стормі Деніелс порнозірка Стефані Кліффорд готує книгу про президента США Дональда Трампа. За повідомленням американських ЗМІ, жінка має намір описати на її сторінках свої сексуальні стосунки з чинним главою Білого Дому.

Книга під заголовком "Повне викриття" має з’явитися в продажу наприкінці жовтня. Видавці анонсують автобіографічний матеріал без купюр і з усіма раніше не відомими подробицями.

ВідеоПорноакторка Стормі Деніелз розповість всю правду про судове протистояння з Трампом

Їй є про що розповісти. Порноакторка Стормі Деніелз, яка заявляла про інтим з Дональдом Трампом, випускає мемуари. У книжці під назвою "Повна відвертість" зірка дорослого кіно обіцяє у деталях розповісти про своє минуле життя та нинішнє судове протистояння з президентом. Деніелз через суд намагається скасувати угоду про нерозголошення, яку підписала незадовго до президентських виборів 2016 року. За своє мовчання про роман із Трампом – акторка отримала 130 тисяч доларів. Мемуари скандальної красуні побачать світ 2 жовтня.

Порноакторка Стормі Деніелз розповість всю правду про судове протистояння з Трампом

Якщо видання книги відбудеться за планом, робота Кліффорд потрапить до рук читачів саме напередодні проміжних виборів до американського Конгресу.

Раніше повідомлялося, що Кліффорд і Трамп мали сексуальні контакти в 2006-2007 роках. У розпал президентської кампанії в 2016 році адвокат Майкл Коен заплатив порноактрорці 130 тисяч доларів за нерозголошення цієї інформації. У Білому Домі все спростовують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції