Книга про Хілларі Клінтон

За повідомленням газети New York Times, книга проливає світло на "темні сторони" життя пані Клінтон та може стати політичним бестселером.


"Це правда про найбільш значущу жінку Америки", - пише New York Times про роботу двох своїх репортерів - Джефа Герта і Дон Ван Натта, що стали лауреатами Пулітцерівськой премії за свої попередні журналістські розслідування.

Книга обіцяє пролити світло на темні сторони життя Хілларі Клінтон, яка офіційно претендує на пост президента США та лідирує в рейтингах прихильників демократів.

Так, автори стверджують, що Біл і Хілларі Клінтон задовго до оголошення про участь колишньої першої леді США в президентських перегонах 2008 року спланували сценарій повернення в Білий дім на чергові два терміни.

Журналісти мають намір довести, що роль Хілларі у виборчій президентській кампанії її чоловіка була набагато значнішою, ніж вважалося раніше, і саме під її впливом колишній президент нерідко ухвалював суперечливі рішення.

Автори книги також переконані, що Хілларі була достатньо обізнана про характер відносин свого чоловіка з Монікою Левінські, які в скандальному світлі стали відомі світовій громадськості.

New York Times обіцяє "нові надзвичайні деталі" життя Хілларі Клінтон, сенатора від штату Нью-Йорк і одного з лідерів президентських перегонів

Нещодавно колишній президент США Біл Клінтон виступив з цікавою заявою, що в даний час "жінки повинні керувати всім".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: