КНР сьогодні виповнилося 58 років

Китай відзначає 58-у річницю утворення Народної республіки.

Китай 1 жовтня відзначає 58-у річницю утворення Народної республіки.

Більш ніж 100 тисяч громадян КНР зібралися раною вранці на площі Тяньаньмень у центрі Пекіна, щоб стати свідками урочистої церемонії підйому національного прапора на головний флагшток країни. Проведенню церемонії не перешкодив навіть легкий прохолодний дощ, що йшов у Пекіні в неділю ввечері.

Сама площа Тяньаньмень також придбала святковий вигляд. У її центрі розташований великий фонтан, а по краях розміщено декілька тимчасових скульптурних композицій, багато з яких пов'язані з олімпійською темою.

Площа вся утопає в квітах - за підрахунками організаторів, сюди було привезено більше 400 тисяч горщиків із найрізноманітнішими квітами.

Напередодні ввечері в розташованій тут же будівлі Всекитайських зборів народних представників відбувся урочистий прийом з нагоди Дня утворення КНР. На ньому присутні керівники країни та компартії, видні діячі громадського життя, політики та економіки.

Церемонії підйому національного прапора пройшли у понеділок і в інших містах Китаю. А власті адміністративного центру міста Чанша провінції Хунань закликали всіх співробітників держустанов міста вийти на вулиці та відзначити свято прибиранням.

За повідомленням Сіньхуа, в наведенні чистоти на вулицях і залізничних станціях міста взяли участь 10 тисяч співробітників урядових відомств.

З понеділка в Китаї почалася останній цього року "золотий тиждень вихідних". До 7 жовтня в КНР не працюватимуть держустанови, банки, багато крамниць.

Традиційно жителі Китаю в ці дні пускаються в подорожі по країні. Як очікується, під час жовтневих тижнів 2007 року в турпоїздки вирушить більше 150 мільйонів китайців. Пекін за ці дні відвідають майже 2 мільйони приїжджих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: