Коаліція на чолі зі США помилково розбомбила в Сирії 18 бійців із союзницького загону

Військові під проводом США збиралися авіаударом ліквідувати бойовиків "ІД".

Сили коаліції на чолі зі США помилково знищили в Сирії 18 осіб із загону помірної опозиції під час боротьби проти терористів "Ісламської Держави".

Інцидент стався у вівторок 11 квітня в районі на південь від міста Табка. Про це повідомляє Associated Press із посиланням на нещодавню заяву Пентагону.

"Удар був нанесений на прохання партнерських збройних сил, які вказали, де розміщена ціль, визначена як бойова позиція угруповання "Ісламська Держава", — повідомили в американському військовому відомстві.

За його даними, натомість вказана ціль виявилася передовою позицією загону збройної коаліції "Демократичні сили Сирії".

"Коаліція вивчає причини інциденту і буде вживати всіх необхідних заходів для їхнього уникнення в майбутньому", — йдеться в повідомленні Пентагону.

Нагадаємо, 8 квітня правозахисники повідомили, що по селищу на заході від оплоту "Ісламської Держави" в Сирії, міста Ракка, коаліція під проводом США здійснила авіаудар, внаслідок якого загинуло щонайменше 15 осіб, в тому числі чотири дитини. 

Як відомо, військову кампанію проти "ІД" США проводять за підтримки низки країн-партнерів, стверджуючи, що загалом в операції бере участь близько 65 країн. В Іраку такі військові дії почалися 15 червня 2014 року, в Сирії — 22 вересня 2014 року.

ВідеоУ Дамаску офіційно заявили, що хімічна атака на Хан-Шейхун - стовідсоткова вигадка

Залиште свій коментар