Коаліція знов завдала удару по військах Каддафі

Вибухи і стовп диму було видно на відстані близько 10 кілометрів від міста Адждабія. Повстанці, побачивши наслідки авіаудару, почали святкувати і стріляти в повітря.

Літаки міжнародної коаліції завдали удару по колоні лівійських урядових військ, що наступають у напрямку міста Адждабія. Вибухи і стовп диму було видно на відстані близько 10 кілометрів від цього населеного пункту.

Як повідомляється, повстанці, побачивши наслідки авіаудару, почали святкувати і стріляти в повітря. Раніше протягом дня 30 березня вони в паніці відступали, кинувши міста Рас-Лануф і Брега, які перейшли під їхній контроль кількома днями раніше.

Авіація коаліції останні два дні майже не бомбила позиції урядових військ, що викликало гнів і розчарування у повстанців, яким не вистачає сил самостійно стримувати наступ прихильників Муаммара Каддафі. За свідченнями очевидців, при перших ознаках артилерійського або мінометного обстрілу опозиціонери щоразу кидають свої позиції і на повній швидкості виїжджають на схід.

Урядові війська при цьому наступають лише за умови бездіяльності авіації західних країн. Побачивши літаки, вони залишають свою техніку і біжать на захід. Саме таким чином, зокрема, було попереджено їх наступ на Бенгазі і знято облогу Адждабія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у середу, 30 березня, вірні Каддафі сили відкрили інтенсивний артилерійський вогонь по місту Місрата.

Все про події у Лівії читайте тут

Читайте також:

Сили Каддафі вибили повстанців з великих міст

Обама: дні "жорстокого диктатора" Каддафі полічені

Лівійська опозиція: ми нікого не просимо прийти і поміняти політичний режим

ВідеоКоаліція завдає удару по військах Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: