Кохання з різницею в 24 роки. Як потенційний президент Франції Макрон закохав у себе вчительку

Кохання з різницею в 24 роки. Як потенційний президент Франції Макрон закохав у себе вчительку

Фото: Reuters

Екзит-поли прогнозують Макрону перемогу на виборах із 65% голосів.

Екзит-поли свідчать, що новим президентом Франції обрали центриста 39-річного Емманюеля Макрона. Він переміг ультраправу Марін Ле Пен, яка симпатизує Путіну. Макрон може стати наймолодшим президентом в історії Франції.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Емманюель або Ману, як його називають близькі, народився в забезпеченій, але не заможній, за французькими мірками, сім'ї університетського професора і доктора медичних наук. Він учився в звичайній школі невеликого містечка Ам'єн за 100 кілометрів від столиці. Нині навчання там коштує до 100 євро на місяць, що доступно абсолютній більшості французів.

Потенційна перша леді Франції, колишня вчителька Макрона - Бріджит – старша за свого чоловіка на 24 роки. Саме під час навчання в ліцеї про Макрона заговорили, але не про його здібності, а про роман з учителькою. Збереглися відеокадри, де юний Макрон виступає на сцені перед Бріджит Троньйо, яка вела театральний гурток у ліцеї. Макрону - 15, Бріджит - 39. Батьки думали, що Емманюель цікавиться донькою вчительки. Коли ж мати дізналася, що насправді в сина зв'язок із Бріджит, то одразу пішла в ліцей, де наказала вчительці не підходити до її сина, поки йому не виповниться 18 років. Макрона відправляють "в екзил" - на навчання до Парижа.

"Геть з очей, геть із думок", - подумали батьки, коли записали його в ліцей у самому серці Парижа у Латинському кварталі. Однак відстань нічого не змінила. Незабаром Бріджит почала приїжджати в гості до коханого і врешті вони одружилися.

Для Бріджит шлюб із Макроном другий, причому зареєстрований у тій самій мерії - містечка Туке на Півночі Франції. У неї троє дітей і всі вони в чудових стосунках із новим чоловіком, але найбільше його підтримує Лоранс, та сама однокласниця по ліцею. Тепер вона активно бере участь у президентській кампанії свого вітчима.

Бріджит, своєю чергою займається медіа-іміджем чоловіка, за що він вдячно виводить її на сцену вже після перемоги в першому турі, викликавши сум'яття у Франції - ніхто раніше так не робив.

Журналістка "Фіґаро" Анн Фульда, яка написала книгу про життя Макрона, твердить, що навіть для французів, які дуже толерантні до амурних зв'язків, і різницею у віці чи коханками їх не здивуєш, все ж були заінтриговані нестандартною парою.

"Так, французи зацікавилися цією парою, але я не можу сказати, що вони приголомшені. Ви знаєте, те, що жінка, якій за 60, виглядає щасливою з чоловіком, який набагато молодший за неї, свідчить лише про те, що ми просуваємося дедалі більше до рівності між чоловіками й жінками. Це з одного боку, а з іншого - вона робить усе, щоби допомагати своєму чоловікові, підтримуючи таким чином і традиційні цінності", - говорить журналістка "Фіґаро" Анн Фульда.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Євгенії Руденко.

Як особисте життя Макрона та Ле Пен впливає на вибір французів у другому турі виборів

Як особисте життя Макрона та Ле Пен впливає на вибір французів у другому турі виборів

Повʼязані теми:

Наступна публікація