Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кокаїну на мільярд євро: у Німеччині вилучили найбільшу в історії партію наркотиків

Про рекордну знахідку повідомили вже після знищення секретної контрабанди.

Митниця в Гамбурзі заявила про виявлення контейнеру, в якому було 4,5 тонни кокаїну, вартістю на "чорному ринку" у 1 мільярд євро.

Про це повідомляє видання AP.

Наркотики були вилучені два тижні тому під час перевірки контейнера, який слідував з Монтевідео в бельгійський Антверпен.

«У документах було сказано, що в контейнер завантажені соєві боби, але митники, коли відкрили його, побачили лише чорні спортивні сумки. Вони виявили понад 4200 пакетів кокаїну в 211 мішках», - зазначає видання.

Це найбільша вилучена в Німеччині партія кокаїну за всі часи контролю. У митниці заявили, що наркотики вже знищені "на тлі суворої секретності і великих заходів безпеки."

А співробітники Служби безпеки України нещодавно припинили на Київщині діяльність нарколабораторії, організованої міжнародною злочинною організацією "Хімпром". За результатами проведення невідкладних слідчих дій виявлено комп’ютерну техніку та мобільні телефони, понад 180 кілограмів готового наркотичного засобу СК ("соль) або альфа-pvp, вартість якого на "чорному ринку" складає майже 5 мільйонів доларів США. 

ВідеоУ середмісті столиці правоохоронці вилучили 400 кілограмів кокаїну

За цінами чорного ринку, це понад 60 мільйонів доларів. У середмісті Києва правоохоронці спочатку затримали трьох наркоторговців з України. А потім ще шістьох з Британії і Нідерландів. Вони привозили заборонене зілля з Латинської Америки і вже зі столиці постачали до країн ЄС.  

У середмісті столиці правоохоронці вилучили 400 кілограмів кокаїну

Залиште свій коментар

Вибір редакції