Кокойти: ситуація з Грузією ускладнилась

Президент Південної Осетії заявив про ускладнення ситуації в прикордонній зоні з Грузією, стверджуючи, що остання порушує "план Мєдвєдєва - Саркозі".

Таку заяву глава Південній Осетії приводить офіційний сайт Державного комітету з друку і інформації республіки. За інформацією президента Південної Осетії, "практично щодня фіксуються обстріл постів правоохоронних структур Південної Осетії, викрадання людей".

Кокойти вважає, що міжнародні спостерігачі "виконують дуже дивно свою місію, не реагуючи на це". "Їх (спостерігачів) діяльність не сприяє поліпшенню ситуації, а навпаки посилює її. Грузія порушує своїми діями план Мєдвєдєва - Саркозі, при мовчазному спостереженні за цим міжнародних спостерігачів", - сказав він.

Раніше сьогодні в.о. міністра внутрішніх справ Південної Осетії Михайло Міндзаєв повідомив, що пости правоохоронних органів Південної Осетії на кордоні з Грузією недалеко від села Нікозі були обстріляні вранці з кулеметів та іншої стрілецької зброї. Всім постам МВС Південної Осетії даний наказ відкривати у відповідь вогонь у разі прицільного обстрілу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: