Кокойти закрив кордон з Грузією через "свинячий" грип і провокації

Причинами для такого кроку, за словами Кокойти, стали провокації з боку Грузії, а також ризик проникнення в Південну Осетію "свинячого" грипу.

Президент Південної Осетії Едуард Кокойти оголосив 4 серпня, що в ніч на середу кордон республіки з Грузією буде закритий як для транспорту, так і для пішоходів.

Причинами для такого кроку, за словами Кокойти, стали провокації з боку Грузії, а також ризик проникнення в Південну Осетію "свинячого" грипу (вірусу H1N1), випадки захворювання яких зафіксовані в Грузії. Кордон буде перекритий опівночі.

Це рішення було озвучено Кокойти на нараді з керівниками силових структур, яка була терміново скликана президентом республіки в зв'язку з "останньою серією провокацій грузинської сторони".

Напередодні річниці збройного конфлікту в Південній Осетії обстановка в регіоні стала напруженою: з'явилися повідомлення про мінометний обстріл території республіки з грузинської сторони. Тбілісі, у свою чергу, звинуватив Росію в перенесенні кордону, що охороняється російськими прикордонними, углиб території Грузії.

У зв'язку з цим 4 серпня було оголошено про те, що російські військовослужбовці та прикордонники, що знаходяться в регіоні, приведені в стан підвищеної бойової готовності. Силові відомства Південної Осетії також перейшли на посилений режим служби.

Читайте також:

Грузія та Південна Осетія звинуватили одна одну в обстрілах

На річницю війни з Грузією російські військові проведуть навчання в Осетії

Грузія звинуватила Росію в захопленні своєї території

Саакашвілі обіцяє не розпочинати нову війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: