Кокойти звинуватив в геноциді осетинів Україну та США

Президент Південної Осетії стверджує, що Україна, США та Ізраїль продовжують постачати зброю в Грузію.

Президент невизнаної республіки Південна Осетія Едуард Кокойти назвав Україну, США та Ізраїль відповідальними за геноцид осетинського народу, оскільки ці країни озброювали Грузію.

"США, Україна, Ізраїль несуть величезну відповідальність за геноцид осетинського народу. І далі нестимуть відповідальність, якщо далі озброюватимуть Грузію, якщо не відмовляться від стратегії, яку вони хочуть провести", - заявив він в інтерв'ю телеканалу Russia Today.

"Вони здійснюють дуже серйозну помилку, озброюючи Грузію. Повірте, ті природні ресурси і нафта не варті того, щоб знищувати цілі народи", - додав Кокойти.

За його словами, Грузія наразі перетворилася на одну з найбільш мілітаризованих держав світу: її військовий потенціал більший, ніж до серпня 2008 року.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко спростовувала інформацію про постачання зброї до Грузії.

Про те, що Україна постачала Грузії зброю, яка потім була використана "під час агресії проти Південної Осетії" в серпні 2008 року, раніше неодноразово заявляла Росія.

Київ стверджував, що всі поставки зброї відповідали нормам міжнародного права.

На даний момент лише Росія повністю визнала Абхазію і Південну Осетію. Потім це зробила Нікарагуа, але відклала встановлення прямих дипломатичних відносин з ними, пославшись на те, що обом республікам потрібен час для внутрішньої організації.

Читайте також:

УНА-УНСО вшанувала своїх загиблих у війні в Грузії

Тимошенко вкотре виправдалася: Україна не торгує зброєю з Грузією

Україна продовжує продавати Грузії зброю в борг

Росія введе санкції проти США у разі постачань зброї до Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: