"Кокосова республіка" Вануату визнала незалежність Абхазії

П'ятою країною, яка визнала самопроголошену республіку Абхазію, стала острівна держава Вануату в Тихому океані.

Острівна республіка Вануату визнала незалежність Абхазії. Це п'ята країна, яка встановила дипломатичні відносини із самопроголошеною республікою. Раніше незалежність Абхазії і Південної Осетії визнали лише Росія, Нікарагуа, Венесуела і Науру.

"Ми б хотіли відзначити сміливість, яку уряд Вануату продемонстрував, встановивши дипломатичні відносини з Абхазією. Водночас я хотів би зазначити, що визнання необхідно нам не тільки з політичних міркувань. Ми твердо маємо намір розвивати і економічні зв'язки з цією країною", - заявив глава МЗС Абхазії Максим Гвінджия.

Вануату - острівна держава в Тихому океані (до неї входять 80 островів), яка здобула незалежність в 1980 році. Раніше архіпелагом, відомим під назвою Нові Гебріди, спільно управляли Великобританія і Франція.

Чисельність населення республіки Вануату - менше 200 тисяч людей. Основними галузями економіки є сільське господарство, перш за все експорт кокосових горіхів, і туризм.

Нагадаємо, Україна визнавати незалежність Абхазії і Південної Осетії раніше відмовилася. Президент Віктор Янукович наголосив, що ніколи не визнавав дій, які порушують цілісність державних кордонів.

Читайте також:

Помер президент Абхазії Сергій Багапш

Європарламент визнав Абхазію і Південну Осетію окупованими територіями

Грузія і Японія об'єдналися проти "російських окупантів"

США: російські комплекси С-300 в Абхазії вже два роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: