"Коктейлі Молотова" і багаття: у Венесуелі розпочалися масові акції з вимогою відставки президента

Опозиція вимагає якнайшвидшого проведення референдуму.

Венесуельська опозиція вивела на вулиці столиці країни Каракаса тисячі людей, що вимагають референдуму про відкликання президента Ніколаса Мадуро через критичну ситуацію в країні.

Про це пише ВВС.Russian.

Учасники акції одягнені в білий одяг і тримають плакати, на яких написано "Час змін". Деякі навіть кидали "коктейлі Молотова". На демонстраціях видно і національні прапори.

Опозиція вимагає якнайшвидшого проведення референдуму, спрямованого на відставку президента Ніколаса Мадуро. Венесуела знаходиться в глибокій економічній кризі, причиною якого противники Мадуро вважають його неефективну політику.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що бюджетники Венесуели будуть працювати лише два дні на тиждень. Президент Ніколас Мадуро наказав скоротити робочий тиждень, щоб економити електроенергію. Влада у всьому звинувачує посуху, з-за якої не може працювати гідроелектростанція, що дає країні дві третини енергії.

Пізніше, президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив надзвичайний стан в країні терміном на 2 місяці. У такому рішенні він звинуватив внутрішніх і зовнішніх ворогів у підготовці змови з метою повалення його уряду. Неназвані представники американських розвідслужб дали прес-брифінг на якому вони попередили про можливість колапсу країни. На брифінгу вони повідомили, що уряд Мадуро знаходиться під подвійним тиском: політичної опозиції, яка намагається організувати процедуру відкликання президента і розширюються масових протестів, учасники яких все частіше вдаються до насильства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: