Демократи США завалили внутрішні вибори президента. З них посміявся Трамп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У штаті під час підрахунку голосів виявили невідповідності.

У штаті Айова в 3 лютого відбулися перші кокуси Демократичної партії. Через хаос з підрахунком голосів переможця досі не визначили, а лідером завчасно оголосив себе сенатор-демократ Берні Сандерс.

Про це пише СNBC.

Демократи розповіли, що під час підрахунку голосів були виявлені "нестиковки", однак в партії наполягають, що затримка з підрахунком голосів не була результатом комп'ютерного злому. Організатори кокусів так і не змогли вчасно опублікувати результати голосування.

Через затримку кандидати-демократи почали висувати свої версії підрахунку голосів. Так, штаб 79-річного сенатора Берні Сандерса заявив про перемогу свого кандидата в Айові з посиланням на "внутрішні дані". За даними штабу Сандерса, він випередив колишнього мера міста Саут-Бенд в Індіані Піта Буттіджіча, а Джо Байден за цими підрахунками посів аж четверте місце.

В Демократичній партії звинувачують в збої з підрахунком голосів технічні проблеми. За їхніми словами, додаток, спеціально створений для організаторів кокусів, щоб вони могли повідомити про результати, почав працювати зі збоями.

Відразу кілька демократів заявили про те, що не змогли скористатися додатком, а гаряча лінія не відповідала.

На ці події вже відреагували таборі противників - республіканці. Президент США назвав це "катастрофою".

"Демократичні кокуси є катастрофою. Ніщо не працює, так як і тоді, коли вони керували країною. Згадайте веб-сайт Obamacare за 5 мільярдів доларів, який повинен був коштувати 2% від цього. Єдина людина, яка може претендувати на велику перемогу в Айові - Трамп", - написав президент США.

Зазначимо, чинний президент США Дональд Трамп отримав переважну більшість голосів на внутрішньопартійних виборах Республіканської партії в штаті Айова цього ж дня.

Президентські вибори в США намічені на 3 листопада цього року, і зараз в країні починається відбір кандидатів для участі у виборах всередині партій.

Плейлист 15 відео Імпічмент Трампа. Актуальне

Розслідування у справі про імпічмент президента США Дональда Трампа розпочалось 2019 року. Чинного президента прагнуть усунути з поста глави держави через зловживання владаю. Підозрюють у зчиненні тиску на президента України Володимира Зеленського у власних особистих і політичних інтересах. Зараз справа знаходиться на завершальній стадії, невдовзі відбудеться останнє голосування Сенату.

Імпічмент Трампа. Актуальне

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції