Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коли міжнародне співтовариство не в змозі діяти в Сирії, держави змушені вживати власні заходи - Гейлі

Насильство триває в східній Гуті і за її межами - в тому числі в Афріні, частинах Ідлібу і в Дамаску і його передмістях.

Посол Сполучених Штатів в ООН Ніккі Гейлі закликала Раду Безпеки вжити заходів для виконання резолюції, яка встановлює 30-денне перемир'я в Сирії, але яке постійно порушується.

Про це інформує Reuters.

"Це не той шлях, який ми вважаємо за кращий, але це той шлях, яким, як ми продемонстрували, ми можемо піти, і ми готові знову зробити це", - сказала Гейлі.

Фотогалерея "Червоний хрест" припинить надавати гуманітарну допомогу населенню Східної Гути (6 фото)

»Коли міжнародне співтовариство послідовно не в змозі діяти, приходить час, коли держави змушені вживати своїх власних заходів", - додала вона. 

"Немає припинення військових дій. Насильство триває в східній Гуті і за її межами - в тому числі в Афріні, частинах Ідлібу і в Дамаску і його передмістях", - сказав генеральний секретар ООН Антоніо Гутерріш.

Тим часом кількість загиблих серед мирного населення внаслідок обстрілів і бомбардувань Східної Гути з боку військ сирійського президента Башара Асада досягла 900 осіб. Про це повідомив цього ж дня розташований у Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини. Раніше в центрі повідомляли про 800 загиблих цивільних внаслідок обстрілів і бомбардувань, що розпочалися 18 лютого. Зараз більшість цивільного населення намагається вціліти під час бомбардувань, переховуючись у підвалах та підвалах.

Як повідомляє міжнародна організація "Лікарі без кордонів", з початку наступу загинули понад тисяча людей. В облозі у Східній Гуті перебувають майже 400 тисяч жителів, які не мають доступу до продовольства, питної води та медикаментів. 9 березня в район вдалося доставити другий конвой з міжнародною гуманітарною допомогою.

ВідеоУ Сирії від початку року загинули щонайменше тисяча дітей

Такі дані наводить Дитячий фонд ООН - ЮНІСЕФ. Організація Об'єднаних Націй надсилає гуманітарну допомогу до району Східної Гути, неподалік Дамаска - регіону, який урядові війська зараз обстрілюють найінтенсивніше. Щойно машини ООН їдуть - бомбардування поновлюються, кажуть свідки.

У Сирії від початку року загинули щонайменше тисяча дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції