"Коли в будинку відривало дах, сховалися у ванній": жителі Флориди розповіли про зустріч із "Майклом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найпотужніший ураган кидався деревами, мов сірниками.

Американську Флориду атакував найпотужніший шторм століття. Народжений в океані, він перетворився на руйнівний буревій за рекордні 40 годин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Це найгірший шторм для Флориди за більше ніж сто років", - визнав губернатор штату Рік Скот. Усі яскраві кадри шторму зроблені з-за вікон, тому що виходити на вулицю, коли так дме вітер – смертельно небезпечно. Він сунув зі швидкістю, що вдвічі перевищує дозволену для машин на трасі. "Справжнє пекло. З вікна бачиш, як літають шматки чужих осель, цілі дерева", - коментували очевидці те, що знімали на відео.

ВідеоШторм "Майкл" став найпотужнішим для Флориди за останні 100 років

Народжений в океані шторм перетворився на руйнівний буревій за рекордні сорок годин. Уже відомо про двох загиблих, понад півмільйона осель знеструмлені. А шторм тримає курс на Джорджію та Алабаму. Про стихію на ім'я "Майкл" - у сюжеті ТСН.

Шторм "Майкл" став найпотужнішим для Флориди за останні 100 років

Незважаючи на числені попередження, у зоні лиха лишилося немало людей, які відмовилися евакуюватися. "Я люблю свій будиночок, свій човен і рибалку, тож ми до останнього будемо за всім цим наглядати. Мабуть, дурнувато виглядає, та я робив і дурніші речі в житті", - пояснював житель Панама-сіті Боб Барнет.

ТСН зустрічала таких і під час минулого буревою, що тероризував Північну та Південну Кароліну. До нашого героя Деріла ми довго не могли дозвонитися, бо не було зв’язку, та йому, на щастя, вдалося пережити буревій. "Це безпрецедентний удар. Надзвичайної сили. Струму не буде кілька тижнів, готуйтеся до цього. Головна проблема – незвиклі до такого люди не вірять оголошенням серед ясного неба, що їх життю загрожує реальна небезпека", - зізнався директор федеральної агенції по управлінню в надзвичайних ситуаціях Брук Лонг.

Фотогалерея Флорида після шторму "Майкл" (14 фото)

У Флориді навіть приблизно не готові порахувати кількість постраждалих. Ті, хто пережив прямий удар "Майкла", досі не вірять, що залишилися цілі. "Коли в будинку стало відривати дах, ми сховалися у ванній. Даху не стало. Дуло так, наче вітер виковирював нас з тієї крихітної кімнати. Я вже був певен, що стіни не витримають і нам кінець", - каже один із жителів штату.

Спустошивши Флориду і зачепивши сусідню Джорджию, буревій "Майкл" вривається до Південної та Північної Каролін, які ще не отямилися від минулого удару. Кількість жертв найближчим часом може зрости, адже через перебої зі зв’язком та повінь оцінити справжні наслідки буревою вдасться не раніше, ніж за кілька діб.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції