Колишні охоронці Путіна і їхні родичі отримали землі, які забрали у фермерів - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ділянки розташовані в селі Солослово.

«Новая газета» і OCCRP провели розслідування про земельні ділянки в Одинцовському районі Московської області, якими володіють колишні охоронці президента Росії Володимира Путіна і їх родичі.

Учасники розслідування стверджують, що співробітники служби безпеки президента отримали їх від компанії, яка обманним шляхом відняла ділянки у колишніх працівників радгоспу НКВС «Племптицезавод».

Ділянки розташовані в селі Солослово. Колишні охоронці Путіна стали отримувати тут землі, починаючи з 2004 року. Серед них виявилися нинішній глава МНС Євген Зиничев, глава управління справами президента Олександр Колпаков і його дружина, колишній керівник служби безпеки президента Олег Климентьєв і його дочка, а також батько губернатора Тульської області Олексія Дюміна Геннадій.

Раніше землі належали колишнім працівникам радгоспу НКВС. Після розпаду СРСР кожен з 1200 працівників отримав по 1,7 гектара землі. В кінці 1990-х років глава Одінцовського району розпорядився, щоб фермери передали землі «Агрокомплексу Горки-2», спадкоємцю радгоспу НКВС. В обмін колишнім працівникам видали по 15 акцій компанії, які, за твердженням видання, нічого не коштували. При цьому, як встановили учасники розслідування, підписи деяких фермерів під документами про передачу землі підробили. Тих, хто протестував проти відбирання землі, переслідували, били.

Нагадаємо, що в Німеччині у політичних друзів Путіна виявили нелегальні гроші від невідомих спонсорів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції