Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишні полонені ІДІЛу упізнали у брюссельському терористі свого тюремника

Наджима Лашрауї упізнали французькі журналісти.

Наджим Лашрауі, Брюссель, брюссельский терорист
Reuters
Наджим Лашрауї у аеропорту перед терактом
Одного з терористів, який вчинив вибухи у аеропорту Брюсселя, Наджима Лашрауї упізнали кілька французів, яких утримували у полоні бойовики "Ісламської держави" у Сирії. Терорист був одним з тюремних охоронців полонених, про це AFP розповіло близьке до слідства джерело.

Як пише видання, четверо французьких журналістів, яких викрали у Сирії у 2013 та 2014 роках упізнали його як тюремника, відомого під ім'ям "Абу Ідрісс".

Один з журналістів Ніколя Енен через свого адвоката підтвердив свої здогадки пресі, що брюссельський терорист охороняв його в полоні ІД.

Нещодавно агенція AFP повідомляла, що Лашрауї працював у брюссельському аеропорті п'ять років – до 2012 року, а з березня 2014 року перебував у розшуку поліції Бельгії.

Нагадаємо, що 22 березня два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" та "Шуман".

Терористів  Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауї, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауї, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту та метро Брюсселя загинуло 35 людей.

Брюссель-місто джихада

Залиште свій коментар

Вибір редакції