Колишні соратники Берлусконі утворили свою партію

Соратники Берлусконі створили свою партію, а сам прем`єр втратив більшість у парламенті.

Колишній соратник прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі у вівторок провів установчі збори нової політичної партії.

Спікер нижньої палати італійського парламенту Джанфранко Фіні назвав нове об'єднання "Майбутнє і свобода Італії". За його словами, в країні спостерігається невдоволення, і в таких умовах абсолютно необхідно створити нову політичну силу.

Очікується, що нова партія буде зареєстрована в січні 2011 року.

Політичні інтереси Фіні і Берлусконі розійшлися в липні 2010 року після 16 років співпраці. Разом зі спікером підтримувати Берлусконі відмовилися ще 34 депутати, без яких прем'єр-міністр не зможе розраховувати на більшість у парламенті.

Як відомо, останнім часом Сільвіо Берлусконі підтримує дружні стосунки з Володимиром Путіним. Нещодавно вони провели разом кілька днів свох відпусток. Також прем'єр-міністр Італії запропонував Володимиру Путіну посаду професора в Університеті свободи, який відкриють на віллі Джернетто під Міланом.

Нагадаємо, Сильвіо Берлусконі і Володимир Путін також у квітні жартували про сімейне життя на прес-конференції в Лесмо. Глава уряду Італії розмірковував про розлучення, а російський прем'єр-міністр про відносини з Дмитром Мєдвєдєвим.

Відповідаючи на питання однієї журналістки про співжиття і політичні союзи, Берлусконі похвалився своїми досягненнями у різних областях - від медіабізнесу до нерухомості, але визнав, що в сімейному житті йому не щастить.

Читайте також:

Берлусконі скасував зустріч з королем Йордані, щоб погуляти на вечірці Путіна

Путін і Берлусконі збираються купити один острів на двох

Берлусконі врятував Саакашвілі від повішення російськими солдатами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: