Колишні товариші по службі про Буданова: його жорстокість не знала меж

Колишні товариші по службі полковника Буданов розповіли, що він з підлеглими поводився як з худобою і його жорстокість не знала меж.

Екс-полковника російської армії Юрія Буданова, який був убитий в Москві 10 червня, колишні товариші по службі бояться навіть після смерті.

На суворих умовах анонімності тільки один з них розповів, що в період командування 160-м танковим полком Буданов не вважав своїх підлеглих за людей і погрожував їх закопати "живцем у лісі", відзначають російські ЗМІ.

За словами одного з офіцерів, ніхто не сумнівається, що чеченську дівчину Ельзу Кунгаєву перед вбивством полковник зґвалтував, незважаючи на те, що суд довести цей факт не зміг. Як відомо, за вбивство Кунгаєвої Буданов відсидів шість років з десятирічного терміну, до якого його засудили.

Як розповів один з колишніх підлеглих Буданова, всіх офіцерів ще в 2000 році попередили, що якщо вони відкриють рот і щось скажуть проти Буданова, життя їм не буде.

"Ось ми всі і повторювали, як заведені, яким Буданов був чудовим командиром", - розповів кошишній товариш по службі Буданова.

За його словами, Буданов поводився з підлеглими як з худобою - міг попільничкою жбурнути в людини або дати стусана.

За словами колишнього товариша по службі, ніхто не сумнівався, що Буданов може привести у виконання свою загрозу закопати їх "живцем у лісі".

"Його жорстокість не знала меж", - відзначило джерело, підкресливши, що, незважаючи на це, тріумфування з приводу його загибелі ні в кого не було, але й особливої ​​скорботи офіцери не відчули.

160-й танковий полк, яким командував полковник Буданов, розформували в 2003 році. Тоді від бойового складу залишилося 60 офіцерів і стільки ж солдатів. У 2009 їх теж розпустили, а в Гусиноозерську зараз базується дорожньо-комендантський батальйон і армійський автобат.

Крім офіцера, який розповів подробиці служби Буданова, більше ніхто в Гусиноозерську не погодився спілкуватися. Ті, хто служив з Будановим, мотивували свою відмову тим, що їм "заборонено говорити на цю тему". Ніяких подробиць заборони офіцери не розповіли.

Відкрито розповідає про Буданова тільки полковник Євген Демич з Ульянівська. Раніше він заявляв, що колишнього полковника могли вбити чеченці, які побоювалися, що він втече за кордон.

За його ж словами, Буданов був грамотним командиром і гарною людиною.

Нагадаємо, Буданов був убитий 10 червня. Невідомі розстріляли його біля нотаріальної контори на Комсомольському проспекті в Москві, після чого зникли на автомобілі марки Mitsubishi.

Пізніше слідство дійшло висновку, що діяли професійні кілери. Вони вміло знищили сліди в машині, користувалися переробленим газовим пістолетом, не показали свої обличчя на відеокамери. Крім того, експерти стверджують, що вбивця стріляв так, як зазвичай навчають у спецназі.

Буданова з усіма військовими почестями поховали на кладовищі в підмосковних Хімках.

Читайте також:

Слідство підозрює, що Буданова могли видати держслужби

Версії вбивства полковника Буданова - чеченська вендетта чи провокація

Полковника Буданова, який убив чеченку, поховали з військовими почестями

Камери зняли, як вбивця Буданова перед розстрілом дав йому викурити останню цигарку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: