Колишніх ділових партнерів Флінна звинувачують в агентурній діяльності на користь Туреччини - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними суду, Флінн спільно з Рафікяном заснували компанію, яка отримала 530 тисяч доларів на тримісячний турецький проект.

Двоє колишніх ділових партнерів Майкла Флінна, який в минулому обіймав посаду радника президента США Дональда Трампа з національної безпеки, діяли в якості "нелегальних агентів" турецького уряду.

Про це повідомило міністерство юстиції США, пише DW.

За його інформацією, американець Биджан Рафікян і турецька громадянин Каміль Екім Альптекін намагалися домогтися екстрадиції до Туреччини радикального проповідника Фетхуллаха Ґюлена.

За даними судової влади, Флінн спільно з Рафікяном заснували компанію, яка отримала 530 тисяч доларів на тримісячний турецький проект. За допомогою нього передбачалося направити думку американських політиків і суспільства проти проповідника, йдеться в обвинувальному висновку.

Відео Майкл Флінн відмовився свідчити у справі ймовірного втручання РФ у президентські вибори США

Нагадаємо, що раніше Анкара і США обговорили можливу видачу проповідника Ґюлена Туреччині

Ґюлена звинувачують у спробі державного перевороту 2016 року, а також його назвали головним підозрюваним у 22 епізодах під час перевороту, в результаті яких були вбиті 249 осіб і 2193 людини постраждали.

Нагадаємо, поліція виявила 62 підозрюваних з 78 в квітні в Стамбулі. Близько 40 підозрюваних у перевороті були заарештовані відразу, ще 19 затримали пізніше, пошуки решти тривають.

Ґюлен свою провину заперечує і каже, що непричетний до перевороту. 

Після спроби перевороту в Туреччині, яку влаштували військові в липні 2016 року, були заарештовані близько 32 тисячі людей, сотні чиновників були звільнені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції