Колишній ді-джей офіційно став президентом Мадагаскару

В Антананаріву відбулася розкішна церемонія складення президентської присяги 34-річним лідером опозиції Ендрю Радзуеліна.

Лідер опозиції Мадагаскару, 34-річний Ендрю Радзуеліна, став президентом країни. В суботу, 21 березня, він урочисто склав присягу в столиці Антананаріву.

За розкішною церемонією стежили тисячі людей. Але офіційні представники США, Франції, Німеччині і ЄС відмовилися брати участь в інавгурації. У Вашингтоні назвали скидання колишнього президента країни Марка Равалуманана "військовим переворотом".

США припинили всю негуманітарну допомогу країні, скоротила її обсяги і Норвегія. Африканський союз виключив Мадагаскар зі своїх лав.

Помічники нового президента кажуть, що їх не турбує реакція міжнародного співтовариства на передачу владних повноважень в країні.

Радзуеліна став наймолодшим президентом серед лідерів африканських країн. Колишній ді-джей та мер столиці, тепер він називає себе "президентом перехідної влади".

Він має намір змінити конституцію країни, оскільки, згідно із чинним законодавством, президентом Мадагаскару може бути тільки людина старше 40 років.

Радзуеліна пообіцяв провести вибори протягом найближчих півтора-двох років. Міжнародні лідери вимагають, щоб це сталося раніше.

Читайте також:

У столицю Мадагаскару ввели танки

Опозиція Мадагаскару оголосила про повну зміну влади

На Мадагаскарі розстріляли опозицію. 25 загиблих

Уряд Мадагаскару звільнив мера столиці, що оголосив себе главою держави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: