Колишній міністр юстиції Франції опинилася у центрі скандалу в Європарламенті

Екс-міністр юстиції Франції висловила невдоволення стосовно того, що телеканал вирішив використати її запис розмови, що мав приватний характер.

Екс-міністр юстиції Франції Рашида Даті розкритикувала у вівторок повідомлення паризьких ЗМІ, що стосуються її роботи в Європейському парламенті.

Скандал розгорівся в неділю, 13 грудня, після передачі французького телеканалу М-6.

Телеоператорам вдалося зняти момент, коли Даті, розмовляючи по телефону з подругою, скаржилася на проблеми, що виникли в неї при роботі в Європарламенті. "Я більше не можу, я боюся, що до завершення мого мандата трапиться драма", - сказала вона.

Це висловлювання було зроблено ще восени, лише через три місяці після обрання Даті депутатом Європарламенту. "Я змушена залишатися тут, сидіти з розумним виглядом, оскільки тут зібралися деякі журналісти, а ще - через вибори Жозе Мануеля Баррозу (головою Європейської комісії)", - розповіла Даті подрузі.

Ероп-1 зазначає, що, судячи з усього, колишній міністр під час розмови по телефону забула, що в неї встановлено мікрофон телеканалу М-6.

Водночас, сама Даті у вівторок в ефірі Ероп-1 висловила невдоволення стосовно того, що телеканал вирішив використати її запис розмови, що мав приватний характер. За її словами, під час цієї телефонної розмови йшлося про питання, не пов'язані безпосередньо з її роботою в Європейському парламенті.

Як повідомлялося, 12 листопада британський суд засудив колишнього депутата Європарламенту до двох років тюремного ув'язнення за привласнення зарплати секретарки. Будучи європейським парламентарієм, Уайз у період з грудня 2004 року по грудень 2005 року регулярно переводив на свій таємний банківський рахунок більшу частину зарплати свого секретаря Ліндсі Дженкінс.

Читайте також:

До України приїде президент Європарламенту

В Європі інтернет-піратів будуть відключати від мережі без рішення суду

Чехія погодилася прийняти Лісабонський договір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: