Екс-президент Перу визнав себе винним за новими епізодами

Фухіморі визнав свою провину в організації незаконного прослуховування і використанні бюджетних коштів для підкупу політиків.

Таку заяву Фухіморі зробив під час процесу, що проходить в Перу. Це вже четвертий суд над Фухіморі з 2007 року.

Колишній президент Перу Альберто Фухіморі визнав свою провину в організації незаконного прослуховування і використанні бюджетних коштів для підкупу політиків під час передвиборчої кампанії 2000 року.

Таку заяву Фухіморі, за даними місцевих інформагентств, зробив під час судового процесу, що проходить в Перу. Це вже четвертий суд над Фухіморі з 2007 року, коли він був екстрадований до Перу з Чилі.

Звинувачення на четвертому судовому процесі зажадало засудити Фухіморі до 8 років в'язниці, а також до виплати штрафу в 2,7 мільйона доларів. Вирок по четвертій справі Фухіморі суд планує оголосити 30 вересня.

Альберто Фухіморі вже тричі засуджувався судом до великих штрафів і тривалих термінів ув'язнення. У 2007 році він був засуджений на шість років за незаконний обшук у дружини колишнього голови Національної розвідувальної служби Перу Володимиро Монтесинос. У квітні 2009 року за створення таємних "ескадронів смерті", відповідальних за вбивство 25 чоловік на початку 1990-х років, суд засудив його до 25 років в'язниці. У липні 2009 року Фухіморі був засуджений до 7,5 років ув'язнення за хабар у 15 мільйонів доларів, яку він заплатив Монтесинос.

Фухіморі займав пост президента Перу з 1990 до 2000 року, коли він був змушений подати у відставку через корупційний скандал і залишити країну. Домогтися екстрадиції Фухіморі, який переховувався за кордоном, владі Перу вдалося лише в 2007 році.

Читайте також:

Екс-президента Перу засудили на 25 років тюрми

У Перу затвердили вирок екс-президенту

Колишнього президента Перу засудили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: