Колишній юрист ЮКОСа повернулася з в’язниці додому

Світлані Бахміній вдалося повернутися додому раніше, аніж це передбачала офіційна процедура звільнення.

Колишній юрист компанії ЮКОС Світлана Бахміна, прохання якої про умовно-дострокове звільнення було задоволене 21 квітня, вийшла на свободу.

Чоловік Бахміної Михайло Журавльов повідомив, що вже відвіз її додому, вона відчуває себе нормально.

Незабаром після того, як Преображенській суд Москви ухвалив відпустити Бахміну, в пресі з'являлися повідомлення про те, що вона вже повернулася додому, проте потім вони були спростовані Журавльовим.

Весь цей час вона знаходилася в медичній установі; за словами чоловіка Бахміної, її не відпускали до сім'ї лише через бюрократичну тяганину.

Офіційно рішення суду про звільнення колишнього юриста ЮКОСа набуде чинності 1 травня, якщо не буде подана касаційна скарга. Про це раніше заявляв адвокат Бахміної.

Бахміна була арештована в 2004 році. У 2006 році суд визнав її за винну в розкраданні активів "Томськнафти", дочірньої компанії ЮКОС, а також в ухилянні від сплати податків. Її засудили до шести з половиною років позбавлення волі. У листопаді 2008 року Бахміна в тюремній лікарні народила третю дитину.

Суди в Мордовії неодноразово відмовляли Бахміній в умовно-достроковому звільненні, проте в квітні 2009 року Преображенській суд пішов назустріч екс-юристу. Судді взяли до уваги наявність у Бахміної трьох неповнолітніх дітей, відсутність скарг за час відбування покарання і визнання нею вини.

Читайте також:

Суд заборонив відеотрансляцію процесу над Ходорковським

Адвокат Бахміної стверджує, що її звільнять не раніше 1 травня

Ходорковський і Лєбєдєв не визнали жодного з висунутих звинувачень

Екс-юриста ЮКОСа Бахміну достроково звільнили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: