Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній американський моряк, який відправив "отруйного листа" Трампу, надсилав такий самий Путіну

За плечима Аллена ціла історія загроз державним чиновникам.

Колишній американський моряк Клайд Вільям Аллен, який відправив листа з рицином президенту США Дональду Трампу і в Пентагон, заявив, що надсилав подібний лист президенту Росії Володимиру Путіну.

Про це Аллен заявив на суді, на якому йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, передає Desert News Utah.

Також, за словами колишнього моряка, він надсилав конверти з касторовим насінням королеві Великої Британії Єлизаветі ІІ та генеральному прокурору США Джеффу Сешнсу. Чи дійшли ці листи до адресатів, не уточнюється.

Як виявилося, у Аллена за плечима ціла історія загроз державним чиновникам. У 2015 році він надіслав електронного листа до ЦРУ, "погрожуючи вбити президента, якщо агентство не припинить порушувати його конституційні права". Після листа Секретна служба США опитала Аллена в його будинку у Логані.

У лютому 2017 року Аллен відправив погрозу на базу ВПС у Техасі із запискою, в якій мовилося: "У мене є бомба, щоб вбити ваших людей". Знову ж таки, колишнього моряка допитали американські правоохоронці і на цьому справа завершилася.

У 2008 році Аллен був визнаний винним у спробі нападу з обтяжуючими обставинами, а за три роки до цього - у двох випадках жорстокого поводження з дітьми. Чоловік служив в американському флоті з 1998 по 2002 роки.

Раніше до Міністерства оборони США надіслали дві посилки, які показали позитивний результат при перевірці на вміст рицину. Підозрілі пакети були адресовані міністру оборони Джеймсу Меттісу і начальнику військово-морських операцій адміралу Джону Річардсону.

Після того Секретна служба США, що забезпечує охорону перших осіб американської держави, перехопила підозрілий конверт, який був адресований президенту США Дональду Трампу.

3 жовтня слідчі заявили, що підозрюють колишнього військовослужбовця Військово-морських сил США в тому, що він відправив пакунки з токсичною речовиною рицином в Пентагон. На одній з посилок значилася зворотня адреса, завдяки якій слідчі вийшли на колишнього військовослужбовця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції