Колишній австралійський прем'єр став міністром закордонних справ

В Австралії колишнього прем'єр-міністра призначили главою міністерства закордонних справ.

Колишній прем'єр-міністр Австралії Кевін Радд призначений главою міністерства закордонних справ. Відповідне рішення в суботу, 11 вересня, прийняла голова кабінету міністрів Джулія Гіллард.

Колишній міністр закордонних справ Стівен Сміт, який займав цю посаду протягом трьох років, очолить у новому уряді міністерство оборони. Міністром фінансів призначено Пенні Вонг, раніше займалася в уряді питаннями змін клімату.

Призначення Кевіна Радда на пост міністра закордонних справ не стало несподіванкою. До того, як очолити уряд Австралії наприкінці 2007 року, Радд займав високі дипломатичні посади. Він багато років вчився і працював в Китаї і володіє китайською мовою. Китай є для Австралії найважливішим дипломатичним і економічним партнером.

До червня 2010 Радд займав прем'єрський пост. Влітку Джулії Гіллард вдалося фактично змістити його з посади лідера Лейбористської партії і стати першою жінкою-прем'єром в історії Австралії.

На загальних виборах, що пройшли в Австралії в серпні, Лейбористська партія під керівництвом Гіллард не змогла набрати більшість голосів. Джулія Гіллард отримала можливість сформувати новий уряд лише після того, як заручилася підтримкою незалежних парламентаріїв.

Читайте також:

Австралійські захисники природи підірвали хворого кита

В Австралії вперше обрали депутатом аборигена

Вибори в Австралії не виявили переможця вперше за 70 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: