Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін призначив екс-командувача операцією у Сирії главою військового округу в окупованому Криму

Новий командувач уже здійснив поїздки у військові частини, де здійснюватиме службу.

Колишній глава угрупування Збройних сил Росії в Сирії генерал-полковник Олександр Дворніков призначений командувачем військами Південного військового округу, до складу якого входить анексований Крим. Відповідне рішення було прийнято указом президента РФ Володимира Путіна.

Дворніков уже здійснив поїздки у військові частини, де здійснюватиме службу. Генерал-полковник відвідав Абхазію, Ростовську, Волгоградську та Астраханську області, Північний Кавказ, а також окупований Крим, повідомляє ТАСС.

Згідно з повідомленням, Олександр Дворніков провів ряд зустрічей із керівниками регіонів. 

Зазначимо, що командував угрупуванням Збройних сил Росії в Сирії з вересня 2015 року. До цього часу він обіймав посаду начальника штабу - першого заступника командувача військами Центрального військового округу.

Нагадаємо, 28 липня президент РФ Володимир Путін приєднав до Південного федерального округу анексований Крим, позбавивши його федерального статусу. Українське МЗС, своєю чергою,  висловило рішучий протест нахабним діям Кремля, попередивши сусіда, що таким чином світові санкції, які діють стосовно Криму, можуть бути поширені тепер на весь Південний федеральний округ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції