Колишній кухар Каддафі: "Він щодня мав 4-5 жінок і хотів подовжити собі пеніс"

Колишній кухар Каддафі: "Він щодня мав 4-5 жінок і хотів подовжити собі пеніс"

Каддафі в оточенні своїх "амазонок" / Фото: AFP

Один з улюблених слуг Муаммара Каддафі розповів про невгамовний сексуальний апетит колишнього лівійського лідера.

Західні ЗМІ дізналися подробиці інтимного життя колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі. Особисті таємниці полковника видав його молодший кухар Фейсал.

Як розповів юнак в інтерв'ю британській Sunday Times, Каддафі мав нестримний сексуальний апетит і для підтримки своєї потенції настільки пристрастився до "Віагри", що українські медсестри були змушені суворо обмежити споживання ним цих ліків.

А одного зі своїх помічників, за словами Фейсала, Каддафі одного разу відправив до кварталу "червоних ліхтарів" в Парижі, щоб він там придбав секс-пристрій для подовження пеніса.

"НЕВІСТКА" КАДДАФІ РОЗКРИЛА ТАЄМНИЦІ ЙОГО РОДИНИ

"Він щодня мав чотирьох чи іноді п'ятьох жінок. Це стало для нього чимось на зразок звички. Вони заходили до нього в спальню, а потім він виходив звідти з таким виглядом, ніби просто щойно прочистив собі носа", - розповів Фейсал.

За його словами, з жінками Каддафі особливо не церемонився, і одного разу він навіть бачив, як жінка просто зі спальні Каддафі була госпіталізована з ушкодженням внутрішніх органів. При цьому раїс обдаровував жінок, які йому особливо сподобалися, великими сумами грошей і навіть віллами.

Коханками полковника були, в тому числі, і його знамениті амазонки-охоронниці, яких в Лівії називали "монашками революції", натякаючи на те, що вони не могли мати сім'ї. Раніше ходили чутки про те, що ці дівчата мали зберігати свою цноту.

Каддафі також дуже дбав про свою зовнішність. Фейсал, який був одним з його улюбленців, розповів, що допомагав лівійському лідеру приховувати залисини на голові, а інші помічники фарбували йому волосся, робили маски із зеленого чаю та легкий макіяж.

Читайте також:

Муаммар Каддафі "заповів" 28 млн доларів на теракти в Європі

ЗМІ дізналися нові обставини загибелі Каддафі

Каддафі могли вбити через "Восьме диво світу"

"Амазонки" Каддафі: полковник ґвалтував нас і передавав синам

Повʼязані теми:

Наступна публікація