Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній посол США у РФ сказав, чому не можна визнавати анексію Криму

Його публікація в соцмережі викликала жваву дискусію.

Колишній посол США Макл Макфол порадив американцям, які сумніваються у нелегітимності російської анексії Криму та агресії РФ проти України, змоделювати подібну ситуацію на Америці.

Про це він написав у своєму твітер-акаунті, - пише Укрінформ.

"Коли американці кажуть українцям бути більш прагматичними в спілкуванні з Росією, я ставлю собі питання, наскільки прагматичними будемо ми, американці, якщо Китай анексує Гаваї, Канада вторгнеться у штат Мейн або ж Мексика підтримає сепаратистів у Каліфорнії?", - написав колишній високопоставлений дипломат.

Його публікація в соцмережі викликала жваву дискусію, до якої долучилися також з провокативними заявами користувачі з російськомовними іменами.

Майкл Макфол під час першого президентського терміну Барака Обами працював спеціальним помічником президента США з питань національної безпеки. З 2011 по 2014 рр. він очолював Посольство Сполучених Штатів в Москві.

Після звільнення з дипломатичної служби й по теперішній час Макфол працює як провідний експерт з питань Росії й американської міжнародної політики. Зараз він обіймає посаду професора політичних наук Центру з питань демократії, розвитку та верховенства закону в одному з найпрестижніших американських університетів – у Стенфорді.

Нагадаємо, що за останні майже чотири роки анексії Криму Росія незаконно видобула на півострові та на шельфі Чорного моря 7,2 млрд кубометрів газу.

Про це заявила заступник голови парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Ольга Белькова

Залиште свій коментар

Вибір редакції